niedziela, 9 marca 2014

Maseczka do twarzy pai Rosehip Bioregenerate

Po tygodniowej przerwie z powodu awarii komputera, wracam z opinią o maseczce pai dzika róża w zestawie limitowanym z olejkiem i ściereczką muślinową. Zestaw przyjechał w pięknym pudełeczku i wyglądało to tak
O muślinowej ściereczce już pisałam, o olejku jeszcze za wcześnie, o maseczce już mogę.
Producent podaje nam takie informacje:
'Zestaw limitowany Pai Dzika Róża zawiera kosmetyki bogate w stężony kwas retinowy, niezbędny składnik do naturalnej odbudowy skóry. Dzika róża jest składnikiem wielozadaniowym w pielęgnacji skóry. Przy jej regularnym stosowaniu, poprawia jej kondycję, jędrność i elastyczność.
Moc Retinolu bez podrażnień Wysoki poziom kwasu retinowego jest dostarczany bezpośrednio do naskórka, który wykorzystuje witaminę A by pobudzić naturalny proces uzdrawiania skóry. Badania kliniczne udowodniły, że owoc dzikiej róży jest bardzo skuteczny w poprawie wyglądu blizn, rozstępów oraz uszkodzeń skóry spowodowanych słońcem.'
W praktyce na samym początku spodobała mi się konsystencja, takie puszyste, lekkie masełko o złotym kolorze. Łatwa aplikacja, nic nie mieszamy czy kręcimy, nakładamy gotowy produkt na oczyszczoną twarz i już.

Nawilżenie jest odczuwalne od pierwszego kontaktu kosmetyku ze skórą. Wchłanianie bardzo dobre, ja nakładam solidną porcję, a do zmycia jest ciut, ciut. Po zastosowaniu maseczki skóra jest mięciutka, nawilżona, ma ładny koloryt i wygląda jakbym wróciła z urlopu. Wcześniej stosowałam wieczorem, ale ze względu na łatwość aplikacji i krótki czas trzymania, stosuję rano. Omiatam twarz ociupinką minerałów i nie stosuje nic więcej, bo nie trzeba. Szkoda, że nie można kupić samej poza zestawem, bo na pewniaka byłby to mój niezbędnik.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz