czwartek, 27 marca 2014

Podkład mineralny Lily Lolo

Podkład jest w 100% naturalny, długotrwały, wodoodporny, delikatny, ładnie pokrywa cerę ale jej nie zapycha, pozwala jej oddychać, odbija światło więc mniej są widoczne wszelkie skazy czy zmarszczki, zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, może być używany przez wegetarian i wegan
Minerałów używam od dawna i to różnych, ale jak tylko spróbowałam Lily Lolo to wpadłam po uszy i jestem jemu wierna już kilka lat. Podkład ten spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest bardzo trwały nie muszę w ciągu dnia sprawdzać czy coś nie spłynęło, czy się starło, ma filtr który w warunkach miejskich w zupełności wystarcza, cera po nałożeniu jest aksamitna i co dla mnie ważne nie widać go na twarzy. Krycie możemy osiągnąć dowolne, w zależności jaka jest potrzeba naszej cery w danej chwili. Ważne jest, żeby cera była dobrze nawilżona i pomiędzy każdą cieniuteńką warstewką podkładu, spryskiwać twarz wodą termalną/hydrolatem lub delikatnie oklepywać nasączonym wacikiem.
Dzięki temu podkładowi zbieram same komplementy na temat wyglądu mojej cery (cery, a nie makijażu). Oprócz upiększania jeszcze pielęgnuje i chroni, czegóż chcieć więcej. Ja już nie szukam, mam swój ideał. Jestem w odcieniu China Doll i używam tego koloru cały rok, latem ewentualnie nakładam odrobinę bronzera i jest dobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz